Paving stones

KOSTKA GRANITOWA SUROWO-ŁUPANA wg PN-EN 1342:2013 jest doskonałym materiałem wykorzystywanym przy budowie nawierzchni dróg, ulic, placów itp. Dzieje się tak m.in.  dlatego, że granit, z którego jest produkowana odznacza się: dużą wytrzymałością na ściskanie, niską ścieralnością, dużą wytrzymałością na uderzenia, małą nasiąkliwością wagową, całkowitą odpornością na zamarzanie.

Poza tymi cechami fizycznymi należy podkreślić aspekt estetyczny.

Żaden inny materiał nie komponuje się tak doskonale z otoczeniem jak kamień naturalny. Nawierzchnie wykonane z kostki kamiennej są trwałe, eleganckie oraz bezpieczne w użytkowaniu (antypoślizgowe).
 
GRANIT STRZEGOM S.A. produkuje następujące wielkości kostki jasnoszarej lub szarożółtej: 4/6, 7/9, 8/11, 15/18. Kostka ma kształt sześcianu lub prostopadłościanu zbudowanego na jednej powierzchni górnej jako podstawie. Na żądanie klienta wykonujemy inne wymiary i kształt kostki.
 

Kostka granitowa surowo-łupana ma wszystkie boki surowo-łupane.

Górna powierzchnia kostki w przybliżeniu równoległa jest do dolnej powierzchni. Możliwe są załamania krawędzi oraz dopuszczalne wgłębienia i wypukłości. Ściany boczne możliwie prostopadłe do powierzchni górnej.

GRANIT STRZEGOM S.A. posiada w swojej ofercie kostkę surowo-łupaną: jasnoszarą, szarożółtą.
 
kostka granitowa szara łupana

kostka granitowa szara 


design by LEMONPIXEL.pl